Browning CK Micro Waggler 2,70m/20g

Neohodnoceno
Značka: Browning
Položka byla vyprodána…
Dostupnost Na objednávku
Kód: 12230270
1 709 Kč –7 % 1 575 Kč
Browning CK Micro Waggler 2,70m/20g
Neohodnoceno
Značka: Browning
554 browning ck micro waggler 2 70m 20g
1 709 Kč –7 %

 

Unikátní série prutů pro lov s micro wagglery, která je neporazitelná na krátké až střední vzdálenosti. Tyto krátké pruty jsou velmi obratné pro rychlé rybaření, ale zároveň lehké jako peříčko tak aby usnadňovaly snadné konstantní nahazování bez známek únavy. Kratší verze prutu „CK Rod“ 9‘/2,70 m je daleko rychlejší a přesnější než konvenční 11‘ pruty pro techniky lovu s wagglery a peletami v mělkých vodách. Krátké dělení prutu usnadňuje též jeho transport.

Model 10‘/3 „F1Special“ má trochu měkčí akci primárně designovanou pro lov F1, menších kaprů, ale může být také používán při lovu velkých bílých ryb s malými anglickými splávky, tenkými vlasci a malými háčky. Prémiová kvalita, ultratenké blanky se speciálně zkrácenými rukojeťmi pro komfortní a rychlé rybaření plus transportní pouzdro, ve kterém se navázaný prut nezamotá.

Browning Carp King – moderní pruty pro moderní rybaření. V roce 2010 představila značka Browning jako první nový styl krátkých prutů, které se dnes staly již standardním vybavením většiny rybářů zaměřených na lov kaprů na komerčních revírech. Naše řada prutů Commercial King se stala lídrem trhu.

Pro rok 2019 byla tato řada přepracována na novou řadu Carp King, která s sebou přináší nejnovější trendy v oblasti karbonového materiálu, doplňků, zároveň ale i stejně štíhlé blanky oplývající perfektní akcí a super kvalitou. Zkrátka jsme to nejlepší ještě vylepšili!

Tr. délka 1.4m
Délka 2.7m
Akce 20g
Díly 2

Doplňkové parametry

Kategorie: Matchové, bolognesové pruty
Hmotnost: 1.5 kg
Položka byla vyprodána…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: