Hlásiče FLACARP - Sada hlásičů X8 s příposlechem 2+1

Značka: Flacarp
Dostupnost Skladem
Kód: FLACTX821
9 870 Kč
Hlásiče FLACARP - Sada hlásičů X8 s příposlechem 2+1
Značka: Flacarp
43983 photos flacarp signalizatory flactx821 1
Novinka

Špičkové české signalizátory záběru FLACARP X8 vycházejí z oblíbeného modelu X7 a přidávají množství užitečných funkcí. Kromě osvědčeného designu, velmi vysoké mechanické odolnosti, precizního snímače odvíjení vlasce s potahem již od 1,5mm v obou směrech a v neposlední řadě napájení běžnými tužkovými články AAA, byly přidány nové funkce: režim potlačení falešných poplachů (např. při rybolovu v nepříznivém počasí nebo ze člunu), noční poziční světlo na swingeru, širší rozsah regulace délky potahu vlasce od 1,5mm až do 30cm, vylepšený zvuk padáku pro jednoznačné rozlišení směru odvíjení vlasce, širší rozsah nastavení barev LED a další vylepšení. Kvalitní český výrobek. Základní vlastnosti signalizátor FLACARP X8: Přesný digitální snímač odvíjení vlasce, se širokým rozsahem nastavení délky potahu (od 1,5mm až do 30cm) s novou funkcí minimalizující počet falešných poplachů (detekce vln a falešného potahu vlasce při rybolovu ze člunu nebo při špatném počasí, časové nulování falešně načtené dráhy odvinutí vlasce).

Funkci lze zapnout/vypnout. Intuitivní RGB signalizace ukazující směr odvíjení vlasce nyní s širší škálou výběru barvy LED diod. Regulace jasu LED a možnost jejich úplného vypnutí. Hlasitá akustická signalizace s plynulou regulací s možností úplného ztlumení zvuku. Vylepšení zvukového odlišení padáku. Integrovaný dálkový příposlech s velkým dosahem až 1km Intuitivní páčkový vypínač s jednoznačnou polohou zapnuto/vypnuto Tlačítko MUTE pro snadné ovládání dalších funkcí Noční poziční LED dioda na signalizátoru, nyní i na připojeném swingeru. V noci swinger slabě svítí, při záběru přejde do plného jasu a kopíruje blikáním intenzitu záběru.

Funkci lze zapnout/vypnout Vysoká pevnost a odolnost použitých materiálů: krabičky nepraskají, neprotáčí se šrouby Odolnost proti dešti zajišťuje sada těsnění po obvodu, utěsněny jsou knoflíky i LED diody Kovová oska kladky, která se při rychlé jízdě „nezapeče“ Napájeno běžnými tužkovými články velikosti AAA (2 x 1,5V) Základní vlastnosti a funkce příposlechu FLACARP RX8: Do paměti lze uložit až 12 zařízení FLACARP (signalizátory, alarmy, senzory …) Vyhodnocuje záběr, na který upozorní stejnou barvou LED i výškou tónu, jaká je nastavena na signalizátoru Rozlišuje akusticky i opticky padák a jízdu vpřed Nastavení hlasitosti zvukové signalizace s možností úplného vypnutí Možnost upozornění vibracemi Vyhodnocuje alarmy z pohybových čidel i otřesových senzorů FLACARP.

Nyní s možností blokace alarmu při záběru (při zdolávání ryby není rybář rušen opakujícím se alarmem z pohybových čidel). Alarm lze vypnout i pouhým stiskem tlačítka přímo na příposlechu (vypne se na 5 minut od posledního registrovaného pohybu). Pomocí hlavního tlačítka lze snadno ovládat až 4 bezdrátová LED světla FLACARP Dlouhá výdrž baterie, signalizace stavu baterie Napájeno běžnými tužkovými články vel. AAA (2 x 1,5V)

Tento výrobek vyhrál cenu GRAND PRIX novinka roku na veletrhu FOR FISHING 2024. * extrémní dosah vysílače je u našich výrobků zcela unikátní. Není zde proto, aby byl rybář příliš vzdálen od prutů, ale zaručuje velmi dobrou prostupnost přes překážky, např. hráze, terénní nerovnosti a jiné překážky, zejména kovové. Dosah se uvádí ve volném prostoru (přímá viditelnost), překážky, zejména kov, železobeton, terén, jej výrazně zkracují. Výkon našeho příposlechu Vám zaručí spolehlivý přenos záběru i v náročných podmínkách, kde ostatní výrobky selhávají.

Doplňkové parametry

Kategorie: Sady signalizátorů
Záruka: 24 měsíců

Hlásiče FLACARP - Sada hlásičů X7 s příposlechem 2+1

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: